195. Výhled do kraje
Autor: Arthur Graff
(1906 - 1971)
Rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 29,5 cm, výška: 18 cm, rámování: 20,5 x 32 cm
Konec dražby: 15.11.2021 20:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč