115. Tábořiště u Černého moře
Autor: Štěpán Nikolajevič Uvarov
(1854 Radvanovce - 1936 ?)
Signováno vlevo dole, rámováno, zaskleno, paspartováno
Šířka: 29 cm, výška: 13,5 cm, rámování: 34,5 x 49,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.10.2021 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč