Tábořiště u Černého moře

Autor: Štěpán Nikolajevič Uvarov
(1854 Radvanovce - 1936 ?)

Signováno vlevo dole, rámováno, zaskleno, paspartováno
Šířka: 29 cm, výška: 13,5 cm, rámování: 34,5 x 49,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.10.2021 21:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč