116. Elbrus
Autor: Štěpán Nikolajevič Uvarov
(1854 Radvanovce - 1936 ?)
Signováno a datováno dole uprostřed, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1922
Šířka: 29 cm, výška: 14 cm, rámování: 37 x 53,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.10.2021 21:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč