Zasněžená krajina

Autor: Štěpán Nikolajevič Uvarov
(1854 Radvanovce - 1936 ?)

Signováno vlevo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Šířka: 23 cm, výška: 37 cm, rámování: 66,5 x 51 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.10.2021 21:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 800 Kč