65. Na břehu Černého Moře

Autor: Štěpán Nikolajevič Uvarov
(1854 Radvanovce - 1936 ?)

Signováno vpravo dole, rámováno, zaskleno, paspartováno
Šířka: 29,5 cm, výška: 13,5 cm, rámování: 35 x 49,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.10.2021 20:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 400 Kč