16. Procházející
Autor: G. Lucan
signováno a datováno vpravo dole, na reversu původní výstavní štítek
Technika: olej na dřevě
Šířka: 26 cm, výška: 16 cm, rámování: 41 x 51 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 17.05.2021 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč