147. Dům
Autor: Svatopluk Máchal
(1895 Třebíč - 1947 Praha)
Na reversu pozůstalostní razítko, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 19,5 cm, výška: 16 cm, rámování: 39 x 42 cm
Konec dražby: 12.12.2022 21:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč