170. Kubistické zátiší
Autor: Svatopluk Máchal
(1895 Třebíč - 1947 Praha)
Rámováno, zaskleno, vlevo dole razítko z pozůstalosti akademického malíře Svatopluka Máchala
Technika: perokresba
Šířka: 29,5 cm, výška: 21 cm, rámování: 38 x 48 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.07.2021 22:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč