Kubistické zátiší

Autor: Svatopluk Máchal
(1895 Třebíč - 1947 Praha)

Rámováno, zaskleno, vlevo dole razítko z pozůstalosti akademického malíře Svatopluka Máchala
Technika: perokresba
Šířka: 29,5 cm, výška: 21 cm, rámování: 38 x 48 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 30.11.2021 19:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč