158. Tažní koně
Autor: Karel Minář
(1901 Kroměříž - 1973 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1939
Šířka: 47 cm, výška: 33 cm, rámování: 62 x 72 cm
Konec dražby: 12.12.2022 21:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč