136. Pradleny
Autor: Bohuslav Tůma
(1909 Hořice - 2004 Hořice)
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rám oděrky
Šířka: 48 cm, výška: 38 cm, rámování: 68 x 78 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 26.11.2019 21:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč