Pohled na Prahu

Autor: Bohuslav Tůma
(1909 Hořice - 2004 Hořice)

Signováno vpravo dole, číslováno 37/150
Technika: litografie
Rámování: volný list 58,5 x 42,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.06.2022 21:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč