248. Pohled na Prahu
Autor: Bohuslav Tůma
(1909 Hořice - 2004 Hořice)
Signováno vpravo dole, číslováno 38/150
Technika: litografie
Rámování: volný list 58,5 x 42,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.06.2022 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč