Pradleny

Autor: Bohuslav Tůma
(1909 Hořice - 2004 Hořice)

signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rám oděrky
Šířka: 48 cm, výška: 38 cm, rámování: 68 x 78 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.02.2020 18:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč