68. Krajina

Autor: Bohuslav Tůma
(1909 Hořice - 2004 Hořice)

signováno vpravo dole, datováno nečitelně, na reversu autorský štítek
Technika: olej na sololitu, datace: nečitelně
Šířka: 84 cm, výška: 94 cm, rámování: 99 x 89 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.04.2018 19:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč