Zátiší s pomeranči

Autor: Bohuslav Tůma
(1909 Hořice - 2004 Hořice)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na překližce, datace: 1948
Šířka: 71 cm, výška: 34 cm, rámování: 50 x 87 cm

Konec dražby: 17.09.2019 20:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč