70. Zátiší s pomeranči
Autor: Bohuslav Tůma
(1909 Hořice - 2004 Hořice)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na překližce, datace: 1948
Šířka: 71 cm, výška: 34 cm, rámování: 50 x 87 cm
Konec dražby: 17.09.2019 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč