81. Vesnický rybník

Autor: Bohuslav Tůma
(1909 Hořice - 2004 Hořice)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu, datace: 1984
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 52 x 62 cm

Konec dražby: 18.09.2019 20:50 SELČ

Zbývá: 0d 5h 3m 16s

Vyvolávací cena: 2 400 Kč