24. Do kostela

Signováno monogramem D. P. vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 51 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 50 x 63,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 19:11 SEČ

Zbývá: 5d 20h 13m 36s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč