24. J. Braunn - Matka s dítětem

Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 58,5 cm, výška: 43 cm, rámování: 64 x 81 cm

Konec dražby: 09.11.2021 20:48 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč