24. J. Braunn - Matka s dítětem
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 58,5 cm, výška: 43 cm, rámování: 64 x 81 cm
Konec dražby: 09.11.2021 20:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč