24. Josef Wofner přisouzeno Krajina
skica kresbou na kartonu, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 98 cm, výška: 61,5 cm, rámování: 72 x 110 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 15.11.2021 19:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč