Kachel

fajánský kachel, modrobílá ruční malba, původ: Delft, Holandsko, 18. století
Šířka: 13 cm, výška: 12,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.06.2024 20:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč