24. Kaple u Libereckého zámku
signováno a datováno vpravo dole tužkou pod paspartou, vlevo dole pod paspartou název, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept, datace: 1911
Šířka: 24 cm, výška: 30 cm, rámování: 56 x 50 cm
Konec dražby: 04.10.2021 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč