Kaple u Libereckého zámku

signováno a datováno vpravo dole tužkou pod paspartou, vlevo dole pod paspartou název, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept, datace: 1911
Šířka: 24 cm, výška: 30 cm, rámování: 56 x 50 cm

Konec dražby: 04.10.2021 20:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč