24. Stromy v krajině
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 11 cm, výška: 15 cm, rámování: 38 x 28 cm
Konec dražby: 30.11.2021 19:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč