219. U rybníka

Autor: ? Koten

signováno Koten, Koten, signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1952
Šířka: 59 cm, výška: 45 cm, rámování: 71 x 56 cm

Konec dražby: 06.12.2017 21:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč