240. Před domem
nesignováno, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvatinta
Šířka: 7,5 cm, výška: 10 cm, rámování: 19 x 14 cm
Konec dražby: 22.06.2022 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč