3. Tulipány

Autor: Hans Arvid Ripa
(1912 Hoor - 2001 Bastad)

Signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu, na reversu Švédská kontrolní nálepka
Technika: olej na sololitu
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 55 x 63 cm

Konec dražby: 30.11.2021 19:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 200 Kč