242. Chlapec
signováno a datováno vpravo dole, na látce, fixováno na kartonu
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1931
Šířka: 18,5 cm, výška: 28,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.12.2018 22:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč