241. Keller - Zasněžená ulice
Signováno vpravo dole, rámováno, paspartováno
Technika: kvaš
Šířka: 39 cm, výška: 30 cm, rámování: 53,5 x 64 cm
Konec dražby: 08.06.2022 22:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč