92. Krajina v Schwalenberg
Autor: Robert Kämmer-Rohrig
(1893 Kassel - 1977 Schwalenberg)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1971
Šířka: 35 cm, výška: 30 cm, rámování: 37 x 42 cm
Konec dražby: 20.07.2021 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč