5. Na statku
Autor: Axel Hansen
(1913 - 1976)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 44 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 35,5 x 37,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 30.11.2021 19:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 200 Kč