108. Hlídka
Autor: Milada Kazdová Hirková
(1911 Taškent (Uzbekistán) - 2001 Říčany (Česká Republika))
signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 35 cm, výška: 22 cm, rámování: 38 x 51 cm
Konec dražby: 21.07.2021 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč