163. Karlův most

Autor: Milada Kazdová Hirková
(1911 Taškent (Uzbekistán) - 2001 Říčany (Česká Republika))

Signováno vpravo dole tužkou, číslováno vlevo dole 132/200, rámováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 36,5 cm, výška: 16 cm, rámování: 37,5 x 58,5 cm

Konec dražby: 21.07.2021 21:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč