118. Zátiší se džbánem
Autor: Vladimír Prager
(1909 Vlachovice - 1983 ?)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: plátno fixované na kartonu, datace: 1946
Šířka: 42 cm, výška: 35 cm, rámování: 52 x 58,5 cm
Konec dražby: 19.07.2021 21:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč