242. Březový háj
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 62 x 71 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.10.2020 22:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč