Jezero

signováno vpravo dole
Šířka: 59 cm, výška: 35 cm, rámování: nerámováno

Konec dražby: 08.11.2021 22:25 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč