242. Jezero
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 59 cm, výška: 35 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 08.11.2021 22:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč