242. Letohrádek Hvězda
zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 36 cm, výška: 28 cm, rámování: 40 x 47 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 21:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 Kč