36. Abstraktní kompozice
Autor: Rudolf Alois Zörner
(1941 Praha - 2017 ?)
Signováno vpravo dole, číslováno 47/60, rámováno, zaskleno a paspartováno
Šířka: 21 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 52,5 x 42 cm
Konec dražby: 19.07.2021 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč