21. U moře

Autor: Martin Stenman
(1919 - 1973)

Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 33 cm, rámování: 45,5 x 53,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.11.2021 20:11 SEČ

Zbývá: 11d 4h 22m 34s

Vyvolávací cena: 1 200 Kč