135. Pražská ulička
Autor: Karel Koubek
(1896 Třebíč - 1940 Plzeň)
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou a monogramováno v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 17,5 cm, výška: 23 cm, rámování: 41,5 x 32 cm
Konec dražby: 21.07.2021 21:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč