92. Pod Pražským hradem
Autor: Karel Koubek
(1896 Třebíč - 1940 Plzeň)
Vlevo dole pod paspartou je tužkou text orig. dřevoryt. Monogram KK je čitelný v pravém spodním rohu. Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 18 cm, výška: 23 cm, rámování: 38 x 31 cm
Konec dražby: 23.11.2021 19:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč