64. Akt ženy

Autor: Miloslav Chlupáč
(1920 Benešov - 2008 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, číslováno 18/100 vlevo dole, výroční tisk klubu přátel skupiny Nová 1995, volný list.
Technika: litografie, datace: 1995
Šířka: 41,5 cm, výška: 58 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.03.2022 19:36 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč