64. Akt ženy
Autor: Miloslav Chlupáč
(1920 Benešov - 2008 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, číslováno 18/100 vlevo dole, výroční tisk klubu přátel skupiny Nová 1995, volný list.
Technika: litografie, datace: 1995
Šířka: 41,5 cm, výška: 58 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.03.2022 19:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč