243. Bonboniéra 6 + 1
malovaná porcelánová miska na nožkách průměr 17 cm a 6 menších talířků průměr 10 cm, dekorováno malovanými ptáčky a zlacením, značeno vespod, Německo
Konec dražby: 06.12.2021 21:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč