Bonboniéra 6 + 1

malovaná porcelánová miska na nožkách průměr 17 cm a 6 menších talířků průměr 10 cm, dekorováno malovanými ptáčky a zlacením, značeno vespod, Německo

Konec dražby: 06.12.2021 21:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč