224. Údolní krajina
Autor: František Šourek
(1904 - ?)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 67 cm, výška: 97 cm, rámování: 109 x 79 cm
Konec dražby: 06.12.2017 21:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč