243. Krokodýl Gamma
Plechová hračka na klíček ve tvaru krokodýla. Značeno Gamma D.R.G.M. Made is US Zone Germany. Bez klíčku.
Materiál: kov
Délka: 16 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.06.2022 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč