243. Slavnost
signováno vlevo dole
Šířka: 10 cm, výška: 14 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 11.05.2020 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč