104. Kytice ve váze
Autor: František Mejda
(1921 Holýšov - 1996 ?)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 35,5 cm, výška: 69 cm, rámování: 77 x 43,5 cm
Konec dražby: 19.07.2021 21:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč