162. Pohled do krajiny
Autor: František Mejda
(1921 Holýšov - 1996 ?)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 110 cm, výška: 45,5 cm, rámování: pošk. 61 x 121,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 20.07.2021 22:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč