114. Jeseň
Autor: Mžik Jozef
(1914 Ostrava - ?)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 52 x 67 cm
Konec dražby: 05.04.2022 20:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč